טופס הרשמה

למה לגייס דרך RT?

847

לקוחות פעילים

210

תקנים שנסגרו דרכנו

10

השמות מוצלחות החודש

1

מאגר של קו"ח

כשמקצוענים מגייסים מקצוענים

עולם הגיוס הטכנולוגי הולך ונשעה סבוך יותר. כמויות המועמדים הולכות וגדלות, הטכנולוגיה מתרחבת ומסתעפת, התחרות על כל מועמד הופכת להיות מלחמה של ממש. לאחר עבודה של 10 שנים בעולם של מיקור חוץ והשמה הבנו שחברות משקיעות משאבי זמן וכסף לא מבוטלים רק כדי לאתר את המועמד הנכון. כמה פעמים קיבלתן מועמד שלכאורה יש לו את כל "רשימת המכולת", אבל יכולותיו התגלו כמוגבלות? כמה זמן השקעתן כדי לראיין אותו טלפונית, לזמנו לראיון, להפגיש אותו עם מנהל - רק כדי לגלות שזה לא זה?

זה לא חייב להיות ככה!

חטיבת מיקור חוץ והשמה של RT-Group בשיתוף עם המכללה שלנו - RT-College, יצרו מבחנים בנושאים טכנולוגים שונים, כך שאנחנו נוודא שהמועמד שקיבלתן אכן עומד בכל הדרישות המקצועיות. אנחנו גם נראיין אותו כדי לוודא שהוא מתאים ל-DNA של חברתכן.

אנחנו מזמינים אתכן לנסות חווית גיוס שעדיין לא הכרתן.

חברות כותבות עלינו

Some long text placeholder.

Name

Some long text placeholder.

Name

Some long text placeholder.

Name

קבוצת Real Time Group

RT College

מקנה הכשרה מקצועית לידע איכותי, פרטני ומעשי בתחומי התכנה, החומרה והתקשורת. הקורסים מועברים על פי צרכי התעשייה תוך כדי דגש על ניסיון מעשי באמצעות כרטיסי פיתוח.

RT Dev

עוסקת בפיתוח מערכות Smart-Home, Base-Stations ,Wireless End Points לשליטה ובקרה על SOHO. מתן ייעוץ ופתרונות במיקור חוץ למגוון רחב של מערכות.

RT HR

עוסקת במיקור חוץ של מהנדסים בחברות הייטק. אנו דואגים לאיתור, סינון ומיון, בדיקת יכולות והעסקה במיקור חוץ של עובדים לאלפי משרות בתחומי הנדסת תוכנה/חומרה/מע' מידע ועוד.

שליחת טופס למשרדים